Új hozzászólás Aktív témák

  • AcCEsS

    senior tag

    Az ember mindig tanul! Pedig általában óvatos vagyok és oda szoktam figyelni. Tegnap licitálni kezdtem egy SJ5000 akciókamerára. Tudtam, hogy nagyjából 130$ környékén van az átlagára, de a 15$ ahol a licit éppen állt, csábító volt. Gondoltam úgyis esélytelen a dolog, egyszer-kétszer rálicitáltam és este úgy feküdtem le, hogy 18.50$-on állt az én licitemmel. Reggel egy mail fogadott, hogy nyertem, enyém a kamera 18.50$-ért. Na ekkor kezdett igazán gyanússá válni a dolog. Csekkoltam most már asztali gépről és nem a telefonomról, és leesett az állam! Ez NEM az SJCAM SJ5000, hanem "csak" SJ5000. Írtam az eladónak, hogy köszönöm a nyereményt, de nem kérem, és nem is szeretném kifizetni, mert a termék neve megtévesztő volt és ez nem SJCAM gyártmány. Elég gyorsan válaszolt, hogy ok megérti, és törölte az ordert. Csak azért írtam le a dolgot, hogy figyeljetek oda a licites dolgoknál, ne csak telefonon az apró képeket és leírásokat nézzétek meg! Ja és még egy trükk, nagyon olcsó a licit összege, de van egy elég magas szállítási költség. Ilyet elég sokat láttam! Egyébként a kamera kb. ilyen volt.

    [ Szerkesztve ]

    AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

Új hozzászólás Aktív témák