Új hozzászólás Aktív témák

  • dugesz77

    őstag

    Megérkezett ma a N20 nevű okos órám. Éppen áfahatár körüli árban van, de mindennemű papírmunka nélkül átjött. Szeptember 22. rendeltem, nem futott rossz időt. Kellemes viselet bár a gyári szíj majdnem kicsi. Nembaj 22 mm kell rá abból meg pont van itthon NATO is. Nem nehéz pont mint egy sima karóra. Ezt a DayDayBand nevű appot kell hozzá leszedni szerencsére hamar összetanultak. Szinte azt tudja mint a Miband viszont nem tud rezegve jelezni(nálam ez nem hátrány). Fény jelzést tud és csipog.
    Nagyobb méretűnek gondoltam a képekről de szerencse pont jó. A Megir az nagyobb nála és vastagabb is:

    karon:

    azért ezen a hátlap leszedő célszerszámon jót röhögtem (nehezebb mint az óra)

    Kíváncsi leszek mennyi ideig bírja majd szuflával. CR 2032 gombelem még márkásban is olcsó, hirdetésben 6 hónapokkal hitegetnek ha a felét bírja már nem lesz rossz.
    Ajánlani még nem akarom. Ahoz kell a hosszabb teszt. Maga az app/óra hányszor dobja el a BT-t ,mennyire pontos a mozgáskövetés hasonlók. Eddig jónak tűnik+számomra egyenlőre elég ennyi smart funkció is.

Új hozzászólás Aktív témák