Új hozzászólás Aktív témák

  • Gépötty

    senior tag

    válasz mrgergoke #5690 üzenetére

    Közben már olvastam egy utalást erről a blogodon, igaz ezt a történetet nem dobta ki a kereső (vagy én vakultam meg).
    Így már érthető a felháborodásod, de nem ebből élek, nem üzletelek minden nap, és csak kisértékű tárgyakat rendelek. Egységsugarú felhasználó vagyok, honnan tudjam, hogy az adott webshop milyen? Persze, most pont itt voltál, és gazdagabb lettem a tapasztalatoddal, de ha a magam feje után kell mennem, akkor rákeresek a nevére mindenféle elégedettségi fórumokon, aztán rendelek ha jónak látom. Nemrég a Gearbesttel voltam úgy, hogy bekockáztatom a hosszadalmas várakozást egy 20%-os (valós, nem kínai 20%) árengedményért. Bejött, nekem nem kellett túl sokat várakoznom, míg sokan erre panaszkodtak.
    Olyan viszont, mint a te tapasztalatod, elég kevés van. Itteni fórumokon olvastam már párat, de sosem lehet tudni, minden eset más. Aztán meg te magad is megállapítottad: az összes kínai mind egyforma (Laár András pörög a sírjában :) ).
    Én a kevés tapasztalatommal azt javaslom, olyan tárgyakat vásároljon mindenki kintről, amiket nem akar garanciáztatni.

    Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

Új hozzászólás Aktív témák