Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    Sziasztok!

    Kérdésem lenne hozzátok ha lehet?
    Volt rendelésem GearBest oldalról, beérkezett június 23-án a Posta elosztóhoz, de amit a Posta a mai napig nem szállított ki.
    Magán úton utána érdeklődtem postai ismerős segítségével, aki végig kérdezte a lehetséges állomásokat ahol kallódhat a küldemény.
    Sajnos nem jártunk eredménnyel, mert nem találják a küldeményt.
    Hivatalosan csak a feladó kerestetheti a küldeményt.
    Írtam GearBest supportnak(vagy minek) megreklamáltam a dolgot, hogy ugyan már kezdjék el kerestetni a küldeményt.
    Kicsit értetlenkedtek, mert nekik a rendszer az írta hogy a küldeményt nem tudták kézbesíteni, mert a cím nem elérhető.
    A furcsa még a dologban, hogy ugye a posta logisztika nem találta a küldeményt, nekik meg azt dobja a rendszer hogy a cím nem megfelelő, nem elérhető.
    Ez szemen szedett hazugság, hisz az összes küldeményt tőlük, a posta mindig azonos címre hozta ki.
    Kicsi faluban lakom, mindenki ismer mindenkit, a postás+postavezető jó ismerős, és ők sem tudtak segíteni a telefonálgatással.
    Egyébként Tn alapján bejött az országba, és átkerült a postához.

    Legutolsó levelükben ezt írta GearBest:
    "But we have contacted with the carrier about your order and found that your package has delivered to your local post office, if you never receive the package, please open a claim to your shipping company stating the tracking number and the delivery date.

    If they has no any response, we will offer you the best solution on that day."

    Na most jön a kérdés, hogy az ő oldalukon ezt a követelést vagy mit hogyan is kell lebonyolítani?
    De ha lehet úgy konyhanyelven részletesen írja le valaki.
    Nagyon megköszönném a segítséget. :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák