Új hozzászólás Aktív témák

  • royalka

    őstag

    Már megint egy csomagom oda. :(( Egy ps3 játékot vettem uk-ből (ebay), gondoltam hamar itt lesz, úgy szabin leszek kicsit, hát tolom. És bumm eltelt 3 hét és semmi. Írom az eladónak hogy nem jött meg a motyó kérlek küld vissza pénzt ha még is jönne akkor vissza küldöm (volt mát ilyen 6 hetes cucc). Jött a: nézd meg a postát szomszédot, stb. Hát a postán full ismerőseim vannak azok, ha szombaton jön cucc akkor is kihozzák, szóval ott tuti nincs. Még folyik a levelezés de remélem nem kell case. DE a kedvenc memóriás/pendriveos (ebay) spanuk jól megszopatott. Nem jött meg tőle 2 csomagom kb 9k értékbe. Letelt a kiírt időintervallum mondom várok még egy hetet, semmi csomag.. Írom neki hogy nem jött meg pedig még vártam is, küldje már vissza az árát ha még is jönne, írok és dobom vissza pénzt hát rengeteget vásárlok tőle és még akarok is a jövőbe. Írja hogy várjak még, mondom oké persze csomag nem jött. Megint levél hogy semmi tesó, akkor rendezzük a számlát, írja hogy adjam meg az item number-t meg a paypal címem (itt már érzem hogy szopatás lesz hát a terméknél kiválasztva küldtem az üzit, nem case-t nyitva csak simán kérdésbe), elküldtem. Írja hogy eltelhet párnap mire meg jön a pénz, (aha eltelt pár hét is azóta). Nah mondom akkor nyitok egy case-t, Hát nem lejárt a 45-nap szal offos lett, hogy ebay-n keresztül vissza tudom szerezni a pénzt. Írom neki hogy nem érkezett semmi se csomag se pénz, ha nem cselekszik akkor paypal-on keresztül foglyuk folytatni, erre válasz se jött. Kezd kicsit elegem lenni ezekből az ingyen postás dolgokból. Milyen már hogy ellopják a csomagokat ennyi erővel én is úgy irányítsam a vonatokat ahogy nekem kényelmes? :W :W

    Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

Új hozzászólás Aktív témák