Új hozzászólás Aktív témák

  • fraba

    aktív tag

    válasz Mad_Wolf #15183 üzenetére

    (#15183) Mad_Wolf

    Köszönöm a képeket meg a reviewot. Magyarán abszolút ajánlott kategória? :)

    (#15184) kmarci25

    Én már vettem nem is egyet, mondanom sem kell, hogy az itthoni ár töredékéért, és mindegyik hibátlanul teszi a dolgát. Szóval csak nyugodtan! :K

    to all

    Rendeltem ilyet, igaz, banggodról, és angolföldről, de ugyanezt kapod, csak 600 Ft-ért drágábban, és 2 héttel hamarabb. A táp modul tüskéi hanyagul forrasztottak. Működéséről nem tudok beszámolni, még nem használtam. De maga a strippanel és a vezetékek hibátlanok!

    Ez az NFC tag is megjött, hibátlanul működik!

    A kulacs rekordgyorsasággal jött meg, el sem hittem, kb ha volt 5 munkanap...! :O Teszi a dolgát.

    Magic candle is megérkezett. Még nem próbáltam ki, majd ezen a héten lesz esedékes a szülinapi torta. :)

    Órák terén meg ezzel szemezek, csak a vékony csuklómon elég szarul nézne ki ez az óra. :/

    Rendeltem még tinydealról Mi Band-et, egyszerűsített csomagolásban, 4500 Ft-ért. Meg is jött 11 munkanap alatt PostNL-el. Eredeti!

    Aliexpressről képernyővédő üveg z1 compacthoz. Úgy gondoltam, ezt is kipróbáljuk. Nem találtam semmi infót róla sehol se, úgy hogy remélem, jó lesz. Másik versenyző ez lett volna [link]
    Ajánlott mágneses töltőkábel.

Új hozzászólás Aktív témák