Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    válasz petipetya #144070 üzenetére

    Soocas vs. Mijia, mivel most borotválkoztam:
    - A Soocas halkabb, kb. A 2/3-a lehet a Mijia zajának, ami egyébként szintén halknak mondható
    - A Soocas 1 perccel hamarabb ledarálta az arcomról a 2-3 napos borostát, pedig a Mijia sem szokott 4 percnél több lenni
    - Végig a magas fokozaton használtam, ahogy a Mijiát is, de egy-két hosszabb szőrszálnál az ajkak felett mintha lassított volna fél másodpercre
    - A Mijiához hasonlóan a Soocas esetén sem éreztem irritációt, vagy bármilyen negatív dolgot, nem húzott stb.
    - A Soocas-nál könnyebb kitakarítani a szőrt a belsejéből a zsanéros kialakításnak köszönhetően. Talán egy negatívum az lehet, hogy a pajeszvágót a gömb helyett kézzel kell visszacsukni
    - Habár összességében jobb a Soocas, de olyan mintha két minimális különbséggel rendelkező izomautót kellene összehasonlítani egymással: picit tuningoltak a motorján a Mijiához képest.

    Mielőtt bárki megvenné, érdemes érdeklődni a borostás borotvás topicban, mert az ottani tapasztalatok alapján az érzékeny bőrű és/vagy sűrű arcszőrzettel rendelkező személyeknek nem a legideálisabb választás. Nekem körkéses Philips volt a Mijia és a Soocas előtt, úgyhogy már ráállt a kezem az évek alatt, emellett nem túl sűrű az arcszőrzetem.

    Aki olyan mint én, annak nyugodt szívvel ajánlom.

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák