Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz kano #138215 üzenetére

    Alfawise SG - 949 Sonic Electric Toothbrush - BLACK 23

    [link]

    teszt alapján

    Ha választanom kellene a két jelenleg használt termék között, hogy Xiaomi SOOCAS X3 vagy Alfawise SG – 949, akkor nem tudok egykönnyen dönteni. A Xiaomi terméke szép, már-már műtárgynak hat a hófehér gömbölyű formájával és a pezsgőarany gombjával. Viszont az okos funkcióit nem igazán használtam. Az első pár alkalommal még nyomon követtem, hogy mit ír ki, mit jelez a fogmosási szokásaimról, de azóta meg sem nyitottam a fogkefe ezen alkalmazását. Az indukciós töltés is jó dolog, de mivel 25 naponta kell tölteni mindegyik terméket, ezért szinte mindegy, hogy azt a 8-10 órát egy bármilyen USB portba dugva tölti az eszköz vagy a saját töltőjében használjuk.

    dsc07183.JPG

    Ha ezt nézem, akkor használati tudásban szinte megegyeznek. Így, aki a fogkeféjét ténylegesen fogmosásra használja, annak remek választás az Alfawise terméke is. Főleg, ha megnézzük a 14$-os árcédulát és azt, hogy a jövőben sem kell sokat költenünk a cserélhető fejekre.

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák