Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    válasz Beni2360 #123904 üzenetére

    Inkább ide mint privátban, nagyon remélem, nem érint sokakat.

    A "megoldódott" - maradjunk annyiban - nagyon nem jó szó.
    Valaki(k) leemelték róla a dellát 05.07 és a mai nap között, kisebb részletekben, a jelenlegi egyenleg 0,19EUR ill. 60HUF.

    Ennek a sz@r online virtuális kártyának nincs netbankja, nincs értesítési felülete hogy tájékoztatást kapjak a tranzakciókról, emailt sem küld. Dühömben léptem be a weboldalra, hogy mi a tökömért dob vissza mindig, és akkor hidaltam le. A nagy része (21EUR) egy ún. adcash befizetés volt amiről eddig sosem halottam, a többi steam vásárlásokra ment el elvileg UK acc alól, (425-952-2985 GBR és hasonló tranzakciós azonosítók), egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni.
    Szóval megkurtítottak szűk 8db Mátyás királlyal, és nem találtam semmi jogorvoslati felületet. :(((
    Legális W10és legális AVG, a normál kártyáim ugyanúgy benne vannak a PP-ban és az Alipay-ben is, és semmi probléma velük. Nem osztottam meg semmilyen felületen virtuális kártya adatokat értelemszerűen.

    Amit javasolhatok, ha valaki ilyenhez jut, csak akkor aktiválja (erre van vmi fél év az email beérkezésétől), ha tudja, mit akar vele/belőle venni, és AZONNAL költse el.

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák