Új hozzászólás Aktív témák

  • Timyyy

    őstag

    Kellene nekem valami jóféle tároló, vagy még pontosan nem is tudom mi lenne az, ami megoldja a gondom.
    Szóval van egy bazinagy komódom, aminek a felső fiókja fullon van műszaki cuccokkal / tartókkal / kábelekkel, és totálisan átláthatatlan az egész.... próbálkoztam azzal hogy külön dobozoltam a gps cuccait, külön az akciókameráét, külön az egyéb usb ketyerék szarjait, de előbb utóbb kikerült minden a helyéről, ahová aztán soha nem került vissza. De mostmár tényleg elöntik a lakást a kábelek, és ráadásul ronda is így. Arról már ne is beszéljünk, hogy mennyi idő mire megtalálom ami kellene.

    Erre keresek megoldást, ami esztétikus és jól használható is. Lehet nagy is, nem számít, de millió rendszerezési lehetőséget kínáljon, kisebb nagyobb helyekkel, esetleg ha fel is címkézhetném hogy melyik rekesz micsoda, az lenne a nonplus ultra. :DDD

    Bármilyen ötlet jöhet, már az ár sem érdekel különösebben, de erre valami megoldás kell.
    Nem a haszontalan holmijaim szaporodtak el, úgyhogy azt ne mondjátok, hogy szelektáljak, mert ezekből szinte minden napi használatban van. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák