Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Sanyix #24 üzenetére

    "az mso szar"
    te meg egy idióta* vagy. na most ki nyert?

    ekkora bullshit dumát meg mint ez az exit cost rég hallottam. MS-ről bármi másra átállni semmivel sem kerül többe, mint bármi másról MS-re, vagy bármi másról akármi másra. mindenki a saját szekerét tolja és mindenkinek az az érdeke, hogy ha egyszer mellette döntöttél, akkor úgy is maradj. szemellenzős, naív és álszent dolog az ODF-et meg úgy ahogy van az openszósz "közösséget" felsőbbrendűnek kikiáltani, csak mert ők azt hiszik magukról, hogy valami nemes ügyért dolgoznak. konkrétan lófaszt. az IBM, a Sun és a többi nagyonopen meg nagyonközösségi terméket gyártó cég is kőkemény profitra utazik, ha te ezt nem látod, akkor frusztrációdban nem azokat kell köpködni, akik tudatosan pénzért vásárolnak, hanem a tükörbe kéne nézni.

    "És hát lehetne sorolni a nyílt/ingyenes programokat ami mellett a pénzelt, "összehangolt" ms fejlesztés nem rúg labdába minőség terén..."
    kérlek mondj az Office-hoz, Exchange-hez és ha már itt tartunk Windows-hoz hasonló platformot, ami "labdába rúg" ezen termékek ellenében és annyira ingyenes. mert ha annyira lehet sorolni, akkor vajon a világ nagyobbik fele miért olyan hüje, hogy mégis a "pénzért szart" megoldást választja? nem sántít valami az elméletedben? jatudom, mindet lefizették vagy puskával kényszerítették.

    *nem, nem vicceltem. ekkora szar égő dumát lenyomni, mint itt, ehhez már született tehetségnek kell lenni.

    [ Szerkesztve ]

  • FTeR

    addikt

    válasz Sanyix #26 üzenetére

    vártam, h vki benyögi ezt. fx sem terjedt volna el a sok bs nélkül és iphone sem váltotta volna meg a világot apple életérzés nélkül, mégis akik használják elégedettek vele, ami azt jelenti, hogy az igény ki lett elégítve (az, h okostelefont akart vagy mű f*szt, az mind1).

    továbbra is a fanboyságnak tudom be, h az mso eredendően sz*r, az OOo meg tökéletes.
    főleg annak fényében, h nehéz olyat mondani, amiben az OOo jobb lenne vagy többet tudna, azt leszámítva, h ingyen van (meghogy opensource, márakit érdekel), mert
    - nem gyorsabb, nem fürgébb,
    - nem kezelhető egyszerűbben,
    - nem tud több adatot kezelni,
    - nincs olyan fícsör amit ms ne tudna, viszont összehasonlítva rengeteg hiányik belőle,
    - és a meglévő fícsörök terén sem jobb, habár legalább akad olyan amiben némileg jobb.
    a verseny szellem jegyében meg elgondolkozhanátok azon, h vajon melyik termék nyírta ki a fizetős alternatívákat.

    fanboy-sában maradjukn annyiban, hogy a kateórikus kijelentések mellett én legalább néhány érvet is felvonultattam.
    pl, h mi a viszony a szabvány, az odf és OOo implementálás között, amit elmulasztottatok lereagálni. ami már csak azért érdekes lett volna, mert rendszeresen előjön ellenérvnek, h ooxml mit tartalmaz és ms azt hogyan implementálta.

    #27
    az érv rendszertek egyszerűen kikezdhetetlen. mindenki hülye, és valmai azért sz*r, mert sz*r. fantasztikus.

  • moonman

    titán

    válasz Sanyix #108 üzenetére

    "az m$ mindig semmi mással nem kompatiblilis, konvertálhatatlan saját szarokkal áll elő"

    "az m$ a szar semmivel sem kompatiblis 0 dokumentációs szar szabványait nem lehet csak úgy ott hagyni"

    "az m$ tett róla hogy aki választani akar sem választhasson"

    "És persze minden mai vindóz user, rendszergazda, gémer pistike volt anno dos-al vagy win3.1-el, meg 95-el"

    "IE hol rúg labdába egy opera, chorme firefox mellett? Sehol, szintén csak az elvakult fanoknál."

    "live meszendzser (vagy mont minek hivíják), tény hogy proci, memória, és tárhelyhasználatban, és instabilitásban. telepítési időben nincs párja, pedig csak egy szaros üzenőprogram"

    "vinfos mobájl az is igen fos"

    mára ezt osztotta a bullshit-generátor. amúgy - csak hogy tőled idézzek: te el is hiszed, amit írsz? szar lehet. mellesleg mi lenne, ha nem változtatnád kifestőkönnyvé a fórumot?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák