Új hozzászólás Aktív témák

  • FTeR

    addikt

    válasz Sanyix #26 üzenetére

    vártam, h vki benyögi ezt. fx sem terjedt volna el a sok bs nélkül és iphone sem váltotta volna meg a világot apple életérzés nélkül, mégis akik használják elégedettek vele, ami azt jelenti, hogy az igény ki lett elégítve (az, h okostelefont akart vagy mű f*szt, az mind1).

    továbbra is a fanboyságnak tudom be, h az mso eredendően sz*r, az OOo meg tökéletes.
    főleg annak fényében, h nehéz olyat mondani, amiben az OOo jobb lenne vagy többet tudna, azt leszámítva, h ingyen van (meghogy opensource, márakit érdekel), mert
    - nem gyorsabb, nem fürgébb,
    - nem kezelhető egyszerűbben,
    - nem tud több adatot kezelni,
    - nincs olyan fícsör amit ms ne tudna, viszont összehasonlítva rengeteg hiányik belőle,
    - és a meglévő fícsörök terén sem jobb, habár legalább akad olyan amiben némileg jobb.
    a verseny szellem jegyében meg elgondolkozhanátok azon, h vajon melyik termék nyírta ki a fizetős alternatívákat.

    fanboy-sában maradjukn annyiban, hogy a kateórikus kijelentések mellett én legalább néhány érvet is felvonultattam.
    pl, h mi a viszony a szabvány, az odf és OOo implementálás között, amit elmulasztottatok lereagálni. ami már csak azért érdekes lett volna, mert rendszeresen előjön ellenérvnek, h ooxml mit tartalmaz és ms azt hogyan implementálta.

    #27
    az érv rendszertek egyszerűen kikezdhetetlen. mindenki hülye, és valmai azért sz*r, mert sz*r. fantasztikus.

Új hozzászólás Aktív témák