Új hozzászólás Aktív témák

  • Sweet Lou 6

    addikt

    Maga az alapötlet szerintem jó, van benne fantázia. Átlagfelhasználóknak nagyon jól jönne, hiszen, főleg a fiatalabbak körében, már szinte csak netezésre használják a pc-t. Az pedig, hogy csak olvasható flash tároló van benne, kizárja a kártevők nagy részét is (nem beszélve erről az automatikus helyreállításról). Tehát az átlagfelhasználónak sokkal kényelmesebb. Még el is hagyhatja, hiszen fizikailag nincsenek adatok rajta. Ezért főleg az átlagfiatalok körében lehet népszerű.
    Az adatok tárolására az infrastruktúrája Google-nak sztem megvan. Hogy nála tárolják az adatokat? Az átlaguser szarik rá, hogy hol vannak az adatai, neki csak az számít, hogy működjön. Akinek meg kényes adatai vannak, az csak nem olyan hülye, hogy a felhőbe mentse. Bár manapság bármit el tudok képzelni, ha ilyen hülye valaki, az meg is érdemli.
    Az egyetlen gond szerintem csak az árával lesz. 100-200 dodó lenne? majd max 10 év múlva... Pl. nézzük meg, itthon még az Androidos mobilok is sokkal drágábbak 100 dodónál, nemhogy egy netbook... Kis hazánkban szvsz az ára lesz a legnagyobb gond.

    sweetlou6.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák