Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    válasz cucka #902 üzenetére

    Most komolyan, ez egy szakmai jellegű topik, senki nem kiváncsi az ilyen baromságokra.

    Hátha neked ez a szakmai jellegű topic akkor nagyon nincsen valami rendben veled.
    Csak tudnám, hogy láttál e már életedben OSX-et működés közben és esetleg használtad is vagy pofázol bele a nagy világba mindenféle előismeret nélkül.
    De mondok neked egy példát: Szerkesztek egy weboldalt iWeb-el és be kell szúrnom egy képet de természetesen mivel nem vagyok önkínzó ezért mindent az iPhoto-ban tárolok. Így megnyitom a Media Inspectort, kikeresem az iPhoto adatbázisát egyetlen kattintással majd, itt egy kisebb ablakban mindent úgy látok mint ha az iPhoto-t nyitottam volna meg. Kikeresem, behúzom a képet és kész. De ezt megtehetném a Pages-ben vagy teszem azt az MS Office for Mac-ben is. Hiszed vagy sem ez működik és még egyszerű is.
    Ugyanez Windows alatt. Mondjuk Word-ben. Beszúrás majd: na igen jussom eszembe, hogy hová a faszba mentettem le a keresett képet majd turkáljam elő az ezredik almappából és szúrjam be. Hát nem tudom de nekem az első változat kézenfekvőbb.
    De, hogy tovább menjek ezt megtehetem a video vagy a hang file-okkal is.
    Vagy beszélhetnék az egész rendszerben használható helyesírás ellenőrzőről is, ami ugyanúgy működik a Safariban mint a Mailben vagy a Finderben.
    És ezek csak alappéldák voltak. És akkor még a Drag'n'drop-ot nem is említeném ami OSX alatt valóban működik míg Windows alatt hagyj némi kívánnivalót maga után.

Új hozzászólás Aktív témák