Új hozzászólás Aktív témák

  • gtasystem

    őstag

    válasz cucka #434 üzenetére

    Nem azon múlik a sikerünk, hogy gyártunk-e cukrot vagy sem
    de.. azon is múlik.. apró, de nem elhanyagolható különbség..

    A parasztok egy kivételezett kaszt, aki mentesül a gondolkodás, a döntés és a felelősségvállalás alól?
    nem ezt írtam.. a parasztokon kérsz számon olyasmit ami nem a dolguk..nem ők kaptak érte zsíros szerződéseket, nem ők végeztek közgázt (többnyire), és végül nem ők okoskodnak a médiában hogy mi lenne a nagy tuti..
    a parasztnak az a dolga hogy tudja mikor kell vetni, aratni stb..szóval mások hibáját rajtuk számonkérni szerintem nem korrekt..

    Értsd meg, az osztrákok nem vehetnek földet Magyarországon. Ez a törvény. Pont.
    ja, mostmár.. ;]
    csak tudod eddig is volt rá törvény mégis meglehetett kerülni..
    törvényből is van jó törvény meg rossz törvény..naivitás volt/lenne ilyen egyszerűen eljárni hogy "vanatörvényosztjóvan" pont a földkérdésben ami piszok nagy üzlet..

    Lehetne máshogy, jobban is..
    igen? ez érdekes amikor volt rá lehetőség mégsem sikerült még így se mint most..bár ebben biztos igazad van de valahogy amikor arra kerül a sor sosem sikerül jobban..

    csak abból nem lehetne ilyen 3 szavas, értelmi fogyatékosok számára is egyből érthető politikai üzenetet megfogalmazni.
    akkor ezzel viszont elismered hogy a politikai közérthetőség szempontjából mindenképpen ez a mostani a jobb..ez is valami.. :)

    http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

Új hozzászólás Aktív témák