Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    Maradjunk annyiban, hogy bármennyire is unszimpatikus dolog a marketing mint olyan, ha az Opera azon a fronton nem húz bele, akkor nekik annyi.
    És nem az áskálódós-hadjáratára gondolok, mert azzal nálam speciel csak azt érte el a cég, hogy elgondolkoztam az Operás WC-papír szabadalmaztatásán.

    Azzal, hogy egy átlagosan jó böngésző, kitörölhetik. Valamivel eladhatóvá kell tenni.

    Mobilon, PDA-n verhetetlenek, talán abban kéne a jövőjüket keresni, mert a PC-sek körében az Opera szó már nem sokat jelent.
    Azok akik tudják is mi ez és milyen, esetleg próbálták, többségük mégis mást használ.
    Én is kipróbáltam, (bár nem mostanság) és semmi bajom nem volt vele.
    De a FFoxot szoktam meg, azt szeretem, azt szabtam testre, arról van backupom, semmi szükségem újra, még akkor sem, ha (ezt most a levegőbe mondom, nem tudom melyik gyorsabb) xy%-kal gyorsabb nála az O, vagy szebben animálnak a menük, stb.

    Most hogy fel van ajánlva az embereknek a választás, a kísérletező kedvűek mindről tudomást szerezhettek, nincs elnyomás, lehet próbálkozni, és a szimpatikust megtartani.
    Aki meg nem kísérletező kedvű, az úgyis rábök az IE ikonjára, lévén előző konfigjain is azt használta, ismeri az ikont, és hello.

    Szóval a bizonyítványt megmagyarázni, kedves O-fanboytrollok - elég gáz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák