Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz #16820480 #65 üzenetére

    Tudom külön válaszolok - ami nem teljesen helyes a fórum szabályzata szerint -, de azt hiszem nem szabad kettőtök véleményét "egy kalap alá venni", még ha ugyan amellett is szólaltok fel.

    Ide is az érvényes, hogy értsük ugyanazt a véleményszabadság alatt. Amúgy elég kényes kérdés, és itthon mi is még csak tanuljuk. Ha rákeresel, láthatod milyen komoly téma, rengeteg szakirodalommal.
    Mindenhol vannak szabályok, anélkül anarchia lenne, és mindenhol vannak viselkedési formák, amiket megkövetelnek/megkövetelhetnek.

    Sajnos a diktatúrák sajátja, hogy ezeket a szabályokat egészen akár egy blogig vagy fórumig saját kezűleg szabályozza. Semmiképpen sem egészséges.
    Pl. itt a prohardver lapcsaládnál az itteni vezetés had döntse már el, hogy mit enged a fórumain, ennek a közösségnek...Hoppá...tehát ők szabadon döntöttek...
    Ha politizálni akarok, átmegyek egy másik fórumra és ott megtehetem...Választhatok, mehetek, ott mondhatom...Teccik érteni a példát, vagy ragozzam még?

    Szakszervezet: Sajnos ezt se holnaptól fogjuk úgy csinálni, mint azok, akik már vagy 100 éve ezt csinálják. Viszont fontos és szükség van rá. Aki dolgozik, érti miért, aki még nem, majd megtanulja, hacsak nem tulajdonos lesz valahol.

    Az eredeti tárgytól viszont azt hiszem nagyon elkanyarodtunk ;)

    P.S.: Itthon még legális a szcientológia, de úgy tudom bárki kezdeményezhet vizsgálatot adott szervezet tevékenysége ellen és ha a hazai jog rendelkezéseit bárhol is sérti, betilthatják ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák