Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz moleculez #24 üzenetére

    "Muszlimként nekünk kurvajó dolog ám, hogy úton-útfélen a gyűlöletpropaganda érezteti a hatását, minden felületen."

    De nem ez a kérdés, hanem hogy van alapja vagy nincs.

    Lehet itt azzal riogatni hogy a muszlimok gyerekeket robbantgatnak szinházakban, meg kamionnal játszanak carmageddot a karácsonyi vásárban, de ha eközben semmi ilyesmi nem történik mert a muszlimokhoz képest a budhisták agressziv sündisznók akkor mindenki csak jókat derül a kormányon.

    Ha viszont az emberek azt látják hogy ez minden hónapban megtörténik, ha azt látják hogy lassan minden nagyobb tömeg rendezvényt betontömbökkel meg gépfegyveres katonákkal kell körbevenni nyugat európában akkor ne lepődj meg ha azt gondolják a muszlimokról amit.

  • #82729984

    törölt tag

    válasz arty #27 üzenetére

    "De azon se kell meglepődni, hogy előbb-utóbb ártatlanok fognak meghalni, ha minden migránsra/muszlimra kormánypropaganda szintjén rásütjük, hogy terrorista. Persze vigasztalhatod magad, hogy "legalább nem a te oldaladon" ..."

    Khm... Térjünk erre majd vissza akkor amikor nem a "mi" oldalunkon robbanak gyerekek szanaszét egy szinházban jó?

    ui: csak hogy félreértés ne essen, én azt pártolnám hogy sehol ne haljanak meg gyerekek valakinek a képzeletbeli barátja miatt...
    De amig valakik igy gondolják, nem árt ha legalább próbálunk valamit tenni ellene.

    [ Szerkesztve ]

  • #82729984

    törölt tag

    válasz dabadab #29 üzenetére

    Szerintem meg ne adj a számba olyanokat amit nem mondtam. Tanulj meg olvasni, szöveget értelmezni stb.

    "Az a konkrét tény egyébként megvan, hogy Magyarországon muszlimok terrorcselekményt még nem követtek el"

    És úgy látod hogy ez baj? Tenni kéne valamit, hogy ez bekövetkezzen vagy mire céloztál volna?

    "viszont vertek már meg embereket csak azért mert annak nézték őket?"
    Ami természetesen nem szép dolog. De ha szerinted az, hogy néhány idióta megver valakit mert muszlim (vagy annak nézték) az egy kategóriában van a géppuskával agyonlövünk mindenkit egy koncerten, meg felrobbantunk egy csapat iskolást a szinházban, akkor igen komoly baj van a fejedben. Javaslom orvos látogatását.

  • #82729984

    törölt tag

    válasz dabadab #36 üzenetére

    És ki mondta hogy nyomni kéne? Ismétlem ne adj a számba olyat amit nem mondtam.

    Azt állítottam, és ezt továbbra is fenntartom, hogy a kormány migráns ellenes kampánya azért müködik, mert van alapja.

    Képzeld el ugyanezt a kampányt úgy hogy a muszlim szót kicseréled buddhistára. Vagy mormonra. Vagy svédre vagy németre stb. Szerintem még a legelvakultabb, legnacionalistább betyár sereg kemény mag is szétröhögné az agyát rajta.

    A plakát egyébként nem véd semennyire, de magam részéről én nem is arra céloztam amikor azt irtam hogy "legalább próbálunk tenni ellene valamit" hanem a határvédelemre.

    És én még nagyon is jól emlékszem arra amikor a kormány elkezdte felhúzni a kerítést hogy mit müveltek a hozzád hasonlók (időrendi sorrendben):
    -minek az a kerítés nincsenek is migránsok
    -na jó vannak de nem is erre jönnek
    -na jó vannak, erre jönnek de nem sokan
    -na jó vannak, erre jönnek és k.rva sokan de a kerítés nem állítja meg őket
    -miért nem húzta már fel a kormány sokkal hamarabb a kerítést ha tudta hogy erre jönnek?
    ...

  • #82729984

    törölt tag

    válasz dabadab #39 üzenetére

    Igen, a 28-as kommentem melyik sorában volt szó plakátokról? Ezek szerint az olvasás továbbra sem igazán megy.

    A többiről meg annyit hogy akkor eltérő univerzumban élünk.

  • #82729984

    törölt tag

    válasz dabadab #41 üzenetére

    "minden migránsra/muszlimra kormánypropaganda szintjén rásütjük, hogy terrorista"

    Én ilyet nem írtam. Most tényleg valami fogyatékossal beszélgetek?

  • #82729984

    törölt tag

    válasz azbest #48 üzenetére

    Sok igazság van abban amit mondasz.

    Viszont a vég következtetéssel (miszerint ez egyfajta válaszcsapás) nem értek egyet. A mostani manchesteri terrorista is egy 2. generációs bevándorló volt, a korábbiak is (jelentős részben) azok voltak.

    Tehát nem arról van szó, hogy valakinek a francia légierő lebombázta a családját líbiában és ezért bosszúból lemészárol egy rakás embert franciaországban (vagy angliában, vagy németországban stb). Ez még érthető is lenne a maga módján akár (bár mindenképp elitélendő).

    De ezek a terroristák soha nem jártak a valamikori hazájukban, soha nem tapasztalták a háborús körülményeket, ők már a jóléti európai országokban nőttek fel, nyugiban, békében, és 100x magasabb életszinvonalon mint eredeti hazájukban bármikor lett volna.

    Mégis merényleteket követnek el, amiből nekem sokkal inkább az következik hogy a sajnos ennek oka az 1500 évvel ezelőtt megrekedt törzsi alapú vallásuk, amiből jelentős részük nem képes kiemelkedni.

    És ez k.rva nagy baj, mert azt jelenti hogy időzített bombán ülünk.

    Ami még aggasztóbb, hogy van egy rakás saját hülyénk, akik szerint kb. csak akkor kellene már valamit tenni, ha minden másnap felrobbantanak egy iskolás buszt, vagy még akkor sem, mert hát itt szegény ártatlan meg nem értett elkövetőkről van szó...

  • #82729984

    törölt tag

    válasz s.bala31 #49 üzenetére

    +1.

    Számomra még az is rejtély, hogyha a migránsok egy aranybánya, akkor miért akarják állandóan szétosztani őket. Ha én találnék egy aranybányát k.rvára nem akarnám szétosztani, maximum a családom körében, de ott se erővel. Ha nem kell hát nem kell.

    Persze nyugaton biztos nagyobb a kultúrfölény, meg nekem kelet európaiként vagy egy ilyen hülye berögzült ideám, hogyha valamit erővel próbálnak rám tukmálni akkor azzal tuti ráfaragok a végén.

  • #82729984

    törölt tag

    válasz dabadab #59 üzenetére

    "Sőt, még jobban működne az elmélet, hogy ha a robbantások meg a muszlimok száma valamiféle korrelációt mutatna, de még csak ez sincs."

    Nem tudom, nekem úgy tünik hogy az ilyen öngyilkos muszlim terrortámadások az utóbbi pár évben szaporodtak meg Európában, nagyjából a bevándorlási hullám kezdete óta.
    De nyilván mindjárt hozol statisztikákat hogy Németországban rendszeresen hajtanak muszlimok karácsonyi vásárokba kamionnal, ez ilyen ősi német szokás minden évben megrendezik.

    De igazából halálosan mindegy, amig az elkövetők muszlimok, az áldozatok meg európaiak. Az áldozatokat kevésbé vigasztalja hogy szegény ártatlan meg nem értett elkövetőnek éppen mi volt az indítéka...

    Egyébként gyanús vagy te nekem, nem megy az olvasás, nem megy a szövegértés, és most már másodjára bizonyítottad hogy eltérő valóságban élünk, nem vagy te gyíkember? :D

  • #82729984

    törölt tag

    válasz Realradical #65 üzenetére

    Díszmagyar az apád f@sza.

    De azért jó tudni hogyha nekem megkéselik a haverom akkor egyből felrobbanthatok egy rakást iskolást. Mert csak, nekem ahhoz jogom van.
    Vazze ehhez képest Hammurapi csak kezdő zöldfülű volt szemet-szemért elvével.

    De azért örülük hogy nem térsz ide vissza, az ördög se akarna együtt élni olyannal aki szerint iskolások lemészárlása az teljesen rendben van és indokolható. Hát az edukáció neked se sikerült valami fényesen annyit mondhatok...

  • #82729984

    törölt tag

    válasz Realradical #75 üzenetére

    "Nem nehéz radikalizálni azt, akinek megkéselik a barátját, meg bombázzák az országát."

    Ki bombázza Nagy Britanniát?

  • #82729984

    törölt tag

    válasz dabadab #77 üzenetére

    Édes istenem, gondolom mindjárt jön még az ultimate érv is, miszerint különben is minek hordtak szoknyát. Jártak volna csadorban.

    Azért annyira kiváncsi lennék a reakciódra, ha több száz kopasz fehér férfi összeverődve fogdosta volna muszlim nők mellét meg punciját.
    Elég nagy összegben mernék fogadni hogy az egyből a legrosszabb náci rasszista időket idézte volna számodra és az összes elkövetőt le kéne csukni vagy 50 évre, és minimum az összes újság címlapján jött volna 200-as betümérettel hogy európában ismét felütötte fejét a nácizmus.

    Nem ám ilyen 5 napig sunnyogunk, majd amikor a közösségi média miatt már nem lehet tovább rejtegetni akkor az újságok 20. oldalon lapalján 2-es betümérettel közöljük hogy amúgy volt valami Kölnben.

  • #82729984

    törölt tag

    válasz Polllen #88 üzenetére

    Az #52-ben azt írom hogy:
    "A mostani manchesteri terrorista is egy 2. generációs bevándorló volt, a korábbiak is (jelentős részben) azok voltak."

    Tehát jelentős részben de nem mind.
    Azaz a már itt lévők és az újak részt vesznek benne. A francia merényletnél a fele pl. új volt.
    Hozzáteszem, vannak liberálisok akik azzal védik a most beáramlókat hogy nem is ők követik el a merényleteket, de vazze k.rvára megnyugtató ám a tudat hogy majd a gyerekeik fognak robbantgatni...
    (ezért mondtam hogy egy rohadt nagy időzített bombán ülünk)

    "Van egy erős szélsőséges szervezet, aki jól tud toborozni. A hülyéket akkor is meg tudnák találni, ha nem lenne ennyi menekült sajnos."

    Csak nem mindegy hogy hol találják meg. Engem kevéssé izgat ha az egy vallási törzs lefejezi egy másik vallási törzs tagjait, amig azt a saját területükön, tőlem 5000 km-re teszi.
    De ha beimportáljuk a hülyéket akkor az nagyon hamar a te (meg az én) problémám is lesz.

    "hogy ezeket - az elkövetőket - haza kell zavarni. "
    Tökéletesen egyetértek ezzel. De nem tudod őket hazazavarni mert azt sem tudod hogy honnan jöttek, és ha tudod is akkor sem fogadja őket vissza a kibocsátó ország. Ez van ha papírok nélküli nem azonosított emberek milliót fogadod be...

    Másfelől nem is lehet, mert jelenleg a mainstream nyugat európai elit szerint ezek mind jóravaló ártatlan emberek akiknek mindent meg kell bocsátani és különben is a befogadó ország a hibás ha ezek nem tudnak beilleszkedni. És bármit ami megcáfolna az ő kis képzelt világuk azt azonnal megpróbálják eltusolni.
    És akkor hogy küldesz valakit haza nemi erőszakért ha ezt nem is lehet beismerni?

    Lásd az ilyen dabdab félék, számukra nemi erőszakot csak fehér férfiak követhetnek el. Ha muszlim követi el, akkor az csak molesztálás, vagy még az sem. Az ilyenek számára ha az elkövető fehér férfi akkor azt azonnal elhiszik bemondásra, ha muszlim, akkor pedig csak akkor látják bizonyítva ha minimum 8 tanú és 3 kamera előtt történt az eset és a befogott szájú nő legalább 80 dB-el üvöltött, máskülönben beleegyezett az aktusba tehát nem minősül erőszaknak.

    "Helyette csak a két hülye véglettel találkozom, 1. minden muszlim ilyen, 2. jaj szegényeket ne bántsuk."
    Én ezt nem teljesen így látom. Inkább igy:
    Bárki aki szóvá teszi hogy talán nem kéne milliószám beengedni eltérő kultúrából származó, papírok nélküli, nem azonosított, képzetlen, analfabéta embereket akik 5 ezer km-ről jönnek 6 biztonságos országon keresztül, azokat a 2-es csoport azonnal náci-rasszista-fasiszta csoportnak bélyegzi...

  • #82729984

    törölt tag

    válasz moleculez #121 üzenetére

    Szerintem te tévesen látod a helyzetet.

    Leírom mégegyszer:
    Európában muszlimok követnek el lassan kéthavonta terrortámadást és még ki tudja mennyi van amit a titkosszolgálatok akadályoznak meg.
    A hírekben naponta látjuk hogy ilyenkor a közel keleten az emberek kimennek az utcára és ujjonganak hogy ölik a hitetleneket.
    Te muszlim vagy.

    Mit vársz, buksi puszit?
    Azt várod hogy ne bélyegezzenek meg téged a vallásod miatt?

    Semmi akadálya. Lökjétek ki magatok közül a szélsőséges embereket, dobjátok fel a terrortámadásra készülőket, ítéljétek el nyilvánosan az ilyen bűncselekményeket és szólítsátok fel a híveket hogy tartózkodjanak az ilyen magatartástól.
    Ezen felül még jó lenne ha esetleg így 2017-ben nőket is emberként kezelnétek és pont annyi joguk lenne mint a férfiaknak.

    Na ha ez meglesz akkor biztos lehetsz benne hogy nem fogják a muszlimokat azonosítani a terroristákkal.

    ui:
    egyszer megpróbálhatnád hogy a feleségedet csador nélkül küldöd ki a játszótérre. A játszótér sem ürülne ki, a feleségedet is érné egy kis napfény, lenne egy kis egészséges D vitamin termelés, ki tudja lehet még az este is jobban sikerülne :)
    csak úgy mondom, egy kis beilleszkedésbe még senki nem halt bele. Én meg kun vagyok, de én sem járok lóháton karddal az oldalamon a játszótérre csak mert valamikor 1000 évvel ezelőtt ez volt a divat.

  • #82729984

    törölt tag

    válasz moleculez #140 üzenetére

    "de röviden az Iszlám tökéletes, de a muszlimok nem"

    Tökéletes mi? Már csak az a bibi hogy van még kb. 2-3 nagy vallás ami szintén ugyanezt állítja magáról.

    "Kérdezd meg a feleségem le akarja-e venni a kendőt. "
    Nem kérdezem, mert nyilván ha valaki egész életét egy ilyen rendszerben éli, az azonosul vele.

    De ettől még kipróbálhatnád hogy kendő nélkül küldöd ki a játszótérre. Elsőre lehet furcsa lesz neki, másodikra is, de harmadikra már az is lehet hogy el tud beszélgetni a többi anyukával ugyanott.

  • #82729984

    törölt tag

    válasz moleculez #175 üzenetére

    Tehát végső soron ha jól értem van egy elméleti muszlim vallás ami közel áll az eredeti tanításokhoz de amit csak kevesen követnek, meg egy gyakorlati ami viszont tök ellentéte az elsőnek és amit a legtöbb muszlim követ.

    Sajnos ez nem fog segíteni az iszlám (és a muszlimok) megitélésén. Ez kb. olyan mint a kereszténység 500 éve, hogy volt Jézus és tanítása elméletben, meg volt az inkvizíció a gyakorlatban és kérdés hogy van-e Európának újabb 500 éve kivárni amíg az iszlám lecsendesül és akar-e eközben egy újabb középkort.

Új hozzászólás Aktív témák