Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz #82729984 #38 üzenetére

    "És ki mondta hogy nyomni kéne?"

    #28, innen indult az egész.

    "És én még nagyon is jól emlékszem arra amikor a kormány elkezdte felhúzni a kerítést hogy mit müveltek a hozzád hasonlók (időrendi sorrendben):
    -na jó vannak de nem is erre jönnek
    -na jó vannak, erre jönnek de nem sokan
    -na jó vannak, erre jönnek és k.rva sokan de a kerítés nem állítja meg őket
    -miért nem húzta már fel a kormány sokkal hamarabb a kerítést ha tudta hogy erre jönnek?
    "

    Lécci, ilyen átlátszóakat ne.
    Az első kettőt nyilván senki sem mondhatta, mert mikor nekiálltak kerítést építeni, akkor pont elég sokan mentek Magyarországon át. Azt lehet, hogy mondták, hogy nem Magyarországra jönnek, ami igaz is volt és azóta is az.
    A harmadik állítást szintén nem hallottam, ami hasonló volt, az az, hogy európai szinten ez a kerítés nem fog megoldani semmit - és tényszerűen ez a helyzet.
    A negyedik állítást szintén nem hallottam, olyan kritikát viszont igen, hogy miután a kormányzat már hosszú ideje riogatott mindenkit a migrációval, akkor, amikor megjelentek a menekültek (és ez jóval a kerítés felhúzása előtt volt), akkor ott álltak a magyar szervek letolt gatyával és láthatóan se tervük, se elképzelésük se semmilyük nem volt a helyzet kezelésére - és ez megint tényszerű kritika.

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák