Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jürgenmüller

    kezdő

    válasz #54625216 #11 üzenetére

    Azért ez szerintem nem ennyire egyszerű, mivel az AMD-nek hiába duplázódott a bevétele a piac egészét kell nézni, nem csak egy cégét, ahol is ha mindent is összeadunk, akkor bizony a cikkben van valami.
    Ha összeadjuk a cpu piacot mint tényezőt, akkor az AMD ennek egy elég kis szelete. Ráadásul csak a legfelső kategóriában jók, mindenhol máshol jelentősen el vannak maradva az eladásokban.
    Ha csak Mercedes-t tudok eladni, akkor azzal bajban leszek, mert az emberek és cégek többségének nem feltétlenül csak S vagy E osztályra lesz szüksége, hanem Skoda-a, vagy esetleg másra is.
    Az AMD ebbe csúszott most bele.
    Ameddig a piaci eladásokban más cégek viszik az elérhető technológiát, addig az AMD csak abban, ami a legtöbb ügyfél számára nem feltétlenül cél.
    És még így is eladnak mindent, látható a számokból is. De ezzel azokat a rétegeket nem szólítják meg akik nagy tömegben tudnának vásárolni bármit is.

  • Jürgenmüller

    kezdő

    válasz vicze #23 üzenetére

    Szerindem a processzor piac nem csak Intel/AMD-ből áll, biztos hogy én tudom rosszul, de kérlek világosíts fel arról, hogy a többiekkel mi a helyzet?

    Ezek a bérgyártók vajon mit csinálhatnak, ha az AMD a globális market share majdnem 40 %-t elviszi. Szerintem az AMD vagy az Intel önmagában nem ekkora, de lehet, hogy én tudom rosszul.

    [link]

    Én azt hittem nem csak AMD és Intel processzorok vannak, hanem ezen felül még egy halom más is.

    Amúgy valamilyen problémád van metálisan, hogy ilyen furcsa emoji-kat teszel ki? Nem kell a fejed a falba verni, csak beszélgetünk, de ha úgy gondolod, akkor inkább ne beszéljünk, mert látom nehezen viseled ezt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák