Új hozzászólás Aktív témák

  • makkmarce

    őstag

    válasz Busterftw #69 üzenetére

    én, mint túlsúlyos mondom, hogy a "fogadd el magad" egy írdatlan nagy baromság :D
    viszont az igaz, hogy sok esetben betegség. Valaki genetikailag/hiányos táplálkozás miatt nem tud egykönnyen fogyni, valaki meg hízni (nem, hiába tolsz bele napi 3 tábla csokit, 3 zacskó chipset és 3 mcdonalds menüt, a haver még a tömegnövelő porok hatására is csak 2kg-ot szedett fel, amit szinte egyből le is adott, amint abbahagyta. Azóta is azt eszik, amit csak akar). Azon viszont mindig röhögök, amikor egy kákabelű elmagyarázza, hogy miért nem fogysz le. Én meg kérdezem tőle, hogy ő nem szeretne esetleg egy kis izmot, hogy legalább egy kalapácsot meg tudjon emelni?.. szóval ez sosem egyszerű, és közel se ugyanaz, mint a dohányzás.. Érdekes mód mindig a csontkollekciók tartanak erről okoskodást, akik genetikailag azt esznek, amit csak akarnak, náluk még update norbi is hitelesebb.

    "A (tudo) rakosok szama eppen csokken, mert az oktatas miatt kevesebben dohanyoznak evrol evre a vilagon."
    Mondjuk ez a magyar statisztikákból nemigazán látszik, hisz mi vagyunk a rekorderek.

    okoskodom, tehát vagyok

Új hozzászólás Aktív témák