Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz =WiNTeR= #37 üzenetére

    szigorúan a metrora értettem hogy tabletre optimalizált. semmi keresnivalója részemről asztali környezetben. pont. most pedig benne van. értelmetlenül. kocsiban se hordok bukósisakot csak mert motoron meg életeket menthet.

    igen tudom hogy vannak gyorsgombok, sőt azt is hogy tudom hogy meg lehet trükközni a metro-n ezt azt. az meg nem válasz hogy onnantól egy mozdulat. eddig annyi se kellett. teljesen logikusan mappázva, kényelmesen ott volt minden ahol kellett, sorrendben, stb. egy mező köpött mindent beállítástól programig. működött. most minden pont legalább egy extra mozdulatot igényel. minek? nem azt mondom hogy nem lehet együtt élni vele, csak azt ne mond már hogy ez jobb mint volt. mert nem az.

    továbbra is áll a kérdés. miért jobb ez mint a win 7 féle startmenü... mivel ad többet mint az ezer éve bejáratott gadgetek meg start páros. komolyan érdekel. mert meglátásom szerint teljesen biztos hogy semmivel, sőt... persze szigorúan asztali környezetben.

    [ Szerkesztve ]

  • virkir

    veterán

    válasz =WiNTeR= #37 üzenetére

    Meséld már el hogyan rakom azon a foschalmon egy egérmozdulattal pl az XnView vagy annak a programnak az ikonját amit utoljára telepítettem előre amikor jelenleg a startmenümben van 38 mappa minimum 2 ikon/darab (de ezekben már vannak gyűjtőmappák 10+ ikonnal) tehát százas nagysegrendű ikonon keresztül?.Valóban kényelmes 1920 pixelt scrolloztatni fél órán keresztül a cirka 2-300-hoz képest amit a mai startmenű elfoglal a magasságával.
    Hiába akarjátok megmagyarázni a metro/modern UI nem való desktopra, nem kényelmes, nem produktív, és a mai képernyőméreteken még ocsmány is.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Új hozzászólás Aktív témák