Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz Surda- #457 üzenetére

    Ha külföldi szolgáltatások és fizetések árát számoljuk sose számoljuk egy az egyben... Hanem arányosítunk. Ha ezt nem tudod felfogni akkor mi a francért járatod itt még mindig magadat?

    Cikk téren meg olvasd el mind a kettőt. Az index hatásvadász míg a másik értelmesen learja és többségében idéz. Az index az elmúlt 10 évben szépen halad a bulvár felé... Ha nem érzed a két cikk között a különbséget akkor te tuti egy Blikken felnőtt gyerek vagy vagy mit tudom én...
    Hagyjuk ezt szerintem...
    Számolj egy az egybe szolgáltatási árat egy akkora országgal összehasonlítva ahol 3-4x annyi az átlag fizetés... meg olvasgass jó kis bulvár lapokat és hagyjuk egymást békén... de ezek mellet meg, ne kommentelj már ennyi baromságot és ha valaki felhívja a figyelmet rá akkor meg ne ugorjál neki mint egy feldühített chivava....

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • BlackPriest

    őstag

    válasz Surda- #457 üzenetére

    Gondolom az indexes cikk vegeig nem jutottal el, ott is le van irva, hogy az osszes ilyen kozossegi cuccot max fizeteskiegesztiesnek ajanljak a cegek, nem fix allasnak. Pl uberezel estenkent par orat, mert akarsz egy uj procit. Nem uberezel egesz nap, mert enni akarsz. Vagy kiadod a kecodat amig elutazol (bar itthon ez eleg idegen szerintem), nem pedig satorba koltozol, hogy fussa a rezsire.

    Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

Új hozzászólás Aktív témák