Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz bambano #131 üzenetére

    Ez most komoly? Mostmár az érveimet meg se próbálod megérteni, csak írod a hülyeségedet?
    Olvasd végig kérlek az előző hozzászólásom és próbáld meg értelmezni. Ha kell, olvasd el ötször, szavanként, aztán mondatrészenként, aztán egyesével a mondatokat. Szólj, ha sikerült megértened az érveimet, amiket példákkal alátámasztottam.

    Segítek: a probléma az, hogy pont a rossz részét nézed a mondatoknak, így azt látod, hogy strand meg póker, nem az alábbi szavakat:
    kommunikáció, azonnali, globális, szervezni

    Szólj, ha sikerült összerakni, mostmár elegem van, innentől nem reagálok semmi olyan hozzászólásra, aki write-only módban van és képtelen értelmezni.

    Viszont még egy hozzászólásom lesz:
    Sógoréknak van egy 11 éves kb átlagos képességű (~4-4,3as iskolai átlag) nagyon aranyos kislánya. Oda fogom neki adni a hozzászólásomat és megnézem, hogy megérti-e.
    Majd megkérem, hogy 5-10 mondatban írja le nekem, Ő mit lát, mit érez, mit szeretnék ezzel mondani.
    Természetesen befolyásolni nem fogom, nem mondom meg neki, hogy én írtam, extra-magyarázatot nem fog kapni, csak térbehelyezést (aka miről szól, mi a téma).
    A kísérlet végeredményét majd leírom ide. Nem szemétkedés, csak kíváncsi vagyok rá, hogy szövegértésben egy 11 éves a topic résztvevőinek hány százalékát alázza le. Szerintem saccra úgy minimum 50, aztán majd max kiderül, hogy tévedek.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák