Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronom

    senior tag

    válasz tvamos #3780 üzenetére

    Nem azt mondtam egy szoval sem, hogy a TRX egy vacak auto, azt irtam, hogy megvan a helye a modellezesben, meghozza a hobby kategoriaban
    Tovabba azt, hogy jelentosen tul van arazva, hiszen annyiert egy rendekkel jobb modellt lehet kapni
    Van, amiben a TRX jobb, hiszen pont a hobby kategoria az, amitol vasaroljak, ill persze az amerikai elvakultsag :) de teny, hogy abban kiraly es aranylag strapabiro jargany....egeszen addig, amig egy masik autot nem veszelkezbe, de ugye nem fogsz, mert a TRX a kiraly, igy minek :)
    Ez valoban Iphone effektus, ill meg azt tapasztaltam, hogy a Tamiyasok vasaroljak eloszeretettel

    A Tamiyat istenito emberek kozott jelentos mennyiseg az, aki ugy veli, hogy a Tamiya legkiralyabb auto
    Itt is teny, hogy vannak neki josagai, de amint elkezdjuk osszehasonlitani egy hasonlo arkategoriaju autoval, a Tamiya nagyon elverzik.....hihetetlen rossz az ar/teljesitmeny aranya - de mivel kishazankban ez volt eloszor, igy o lett a nyero - ma mar azert szerencse ez elabbhagyott :)
    Tovabba sokan vasaroljak azert mert a Tamiya az japan - mint ahogy a Traxxast is sokan azert, mert amerikai
    Ez egyik sem igaz! A kezdetek kezdeten mindket auto tervezesere volt ez igaz, minden masra nem :)
    A Traxxast Singapurban gyartjak, a Tamiyat pedig Kinaban, mint minden mas is
    Ma mar a tervezesre sem igaz..A Tamiyat europaban a nemetek fejlesztgetik, ez azota van amikortol osszepacsiztak a Carsonnal - hozzateszem, a Carson 6-7 evvel ezelott a kalap kaki kategoria alatt volt
    Rettentoen rossz minosegu holmik jottek ki Carson nev alatt
    Ma mar a Carson valamiert jo - nem azert mert barmi is valtozott volna, hanem azert mert a jo minoseget ma mar senki sem produkalja, csak a regi gyartok es nehany uj, amit azrt nem vesznek, mert draga
    Regebben az osszes modell draga volt, csak ugye nehany evvel ezelott elkezdtek a barki altal megfizetheto kategoriakat arulni es ezzel higult is minden szeria...Ez sok sok dolgora igaz, nemcsak a modellezesre
    Ami regen szar volt most is az, csak elfeledtuk ezt, mert vagy nincsen mas, vagy nagyon sokba van

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák