Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz Peaceliker #4507 üzenetére

    Az bizony, főleg ennyire zárt kicsi helyen, mert az FC két oldalán alig fér el pár vékonyabb vezeték.
    Az ESC-k vezetékeit nem is tudtam ott elvinni, hanem az FC alatt hagytam helyet kétoldalt az erősebb vezetékeknek.
    Elől csak a kamera fér el a keskeny kimagasított részen, a többi cuccot meg be kellett gyömöszölni a 110x43x18mm-es helyre.
    A vezetékeket meg nem tudod annyira rövidre szabni hogy ne legyen felesleg, mert egyszerűen meg sem tudod forrasztani úgy a szűk helyen annyi van belőle, gondolod nem próbáltam én is.
    Amiket látsz a hátuljában vezetékeket, azokra még rá lett rakva a VTX ami a tetőre van fogatva, tehát a belső tér teljesen ki van használva, még egy légy is csak visítva tudna közlekedni benne. :D

    (#4528) Zoty4:
    Köszönöm a választ, akkor arra hogy neked törött, rosszul emlékeztem. :R

    Az enyémet már fabrikálgatom, de még korai lenne a leleplezése hogy mit is gányolok össze, még "le van takarva" a koncepció(de szerintem jó lesz). :))

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák