Új hozzászólás Aktív témák

  • Patics

    tag

    válasz szacsee #660 üzenetére

    Ezt már én is akartam kérdezni.. Ti, hogy fogjátok a táv karjait? Én kezdettől fogva a "két ujjast", hüvelyk és mutató új közé fogva használom. A csak hüvelykujjas nekem nem eléggé stabil.

    Persze az is számít, mit irányítunk. Láttam pl. kamera platformot (Phantom), hogy csak néha lökött egy egy kicsit a karon hüvelykkel. Racert (meg helit) azonban folyamatos kapcsolatban jó irányítani és oda azonnali és stabil ujjmozgás kell, ahová a két ujjas jó szerintem.

    Lehet tudjátok, csak azokért akik nem, a jó irányításnál még a zuhanás is kontaktban megy... Vagyis egyetlen tizedmásodpercre sem repül a madár "csak úgy magától", mindig irányítás alatt van, pl. a flipp leszálló ágában is ,stb..

    Sőt én adópultot is használok (saját készítés) mert így le tudom támasztani a kezemet és még kényelmesebb, stabilabb. Bár erre azt mondta pár napja akitől a szemcsit vettem, hogy az FPV-sek általában ülve irányítanak, akkor meg az adó az ölben, oda nem kell a pult, csak ha állok. Ebben, pl. igaza is van.

    Off
    A hétvégén Kehidakustányban áztatom magamat, van erre valaki közülletek?

    Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

Új hozzászólás Aktív témák