Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz Peaceliker #4350 üzenetére

    Én nem igen értek hozzá, de mikor nekem lett DVR felvevős szemüvegem, és itt nyavalyogtam hogy mennyit késik a kép meg minden, az itteni kedves fórumtársak felhomályosítottak, hogy mi lenne ha nem DVR-en keresztül nézném mert úgy jó lesz(és valóban úgy volt). :B :F

    Más:
    Halljátok ezek az Eachine BG 1306 3100KV motorok(2-3S) nem valami keveset fogyaszthatnak, mert egy 1000mA 65C Dinogy aksit seperc alatt padlóra tudnak küldeni.
    Nagyon hamar beesik a fesz, utána sem túl sokáig bírja.
    Ha 2S aksival próbálom, azzal meg még puding is a teljesítménye a 150-es zsebszutyoknak, meg roppant hamar lemerül az is(1200mA 30C).
    Holnap megnézem még az X251 950mA-es aksival, mert az még könnyebb, csak ahhoz meg kell csinálnom átalakítót.

    Azok a fránya X251 motorok nagyon jól el lettek találva, hogy annyira keveset fogyasztanak 5"-s propokkal az eredeti gépen. :F

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák