Új hozzászólás Aktív témák

  • Patics

    tag

    válasz szacsee #22 üzenetére

    Acro mód... ugyanaz mint a heli mód... Én épp erre vágyom.. már nagyon unom, hogy a drónom "felülbírálja" ami parancsot adok neki.. Épp mint a Win a Pc-men.. :F

    Szenvedek mire a V686G végre dob egy-egy flippet manuális irányítással. tényleg, ennél nincs más repmód, csak az egyetlen gyári?

    Tegnap végre volt szerencsém élőben látni itt a reptéren, FPV-s repülést Eachine 250-es racerrel meg egy mini 3D-s nyomtatóval :Y készült mini racerrel... (mármint a váz készült nyomtatóval). Kipróbáltam az FTP szemüveget is.. Állat jó volt mindegyik.

    Meg voltam bent a BP. Váci úti Dragonfly drónépítők boltjában, ott is okosodtam kicsit, kértem alkatrész meg árajánlatot 250-es racer építésére.

    Majd megosztom ha van valami jó hírem, de egyre inkább úgy tűnik építek egyet, pár utcányira lakik aki a segíthet a beállításokban, építésben, már csak össze kellene szedni mi is kell hozzá...

    Összeszedhetnénk közösen egy jó alkatrész listát ..

    [ Szerkesztve ]

    Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

Új hozzászólás Aktív témák