Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz SityiSXT #280 üzenetére

    Hát persze hogy itt tudtam állítani. Köszi mester. :R :C
    Első benyomások mint független felhasználó (AC-ét most hagyjuk nem az összehasonlítás a lényeg). Nagyon várós játék, nekem tetszett pedig csak virágbolti példánnyal próbáltam és főleg a grafika szintje nem ütötte meg a mércét pedig mindent fullra állítottam. Most nem részletezem hogy mit hova mert egyedül az FXAA volt kikapcsolva de szinte minden max v ulrtán. De mivel ez nem tükrözi a jelenlegi szoftver állapotát ezért ezt inkább hagyjuk. Ami nagyon tetszett az a pályákon látható élet, na ilyet még nem láttam. :Y Mind hangban mind pedig mozgásban valami fenomenális élmény végig menni Brants Hatch-en ahol a zászlókat lengetik és még a biztonságiak is mozgásban vannak. :C A fizikát és vezetési élményt is egyenlőre csak dicsérni tudom. Ha valaki olyat állított hogy ez Arcade játék lesz az nem tudom miről beszél. :(

    Előrendelésben most mennyibe kerül a játék?

    Egyébként ezzel a build-el mentem. Azt nem tudom hogy ez mond valamit v nem de ha konkrétabb verzió számot is ki lehet olvasni a játék alól akkor írjátok le hogy hol találom.

Új hozzászólás Aktív témák