Új hozzászólás Aktív témák

  • SityiSXT

    őstag

    válasz .LnB #1089 üzenetére

    A Stock Car géposztály később jön DLC formájában. Vagy lehet, hogy ez lesz a megígért kárpótlás?
    Az én meglátásom a realizmussal kapcsolatban az, hogy bár vannak különbségek, de - ahogy Csapoati is írta - az AC-val szerintem simán egy szinten van. Az FFB kicsit más, talán az AC-é intenzívebb, ellenben a Cars több mindent szimulál. Apróság, de például a Carsban ha kopptól koppig tekered álló helyzetben a kormányt, elvileg látnod kéne, ahogy a kocsi eleje picit megemelkedik a végállásoknál a futómű geometriája miatt - az AC-ban nincs ilyen. No meg az AC-ban nincs időjárás (a most berakott ködnek én sok értelmét nem látom, ritkán van ködben verseny). Viszont a Carsban csak négy pálya lézerszkennelt - bár én nem hinném, hogy olyan fajsúlyos különbségek lennének mondjuk a Cars Nordschleiféje és az AC Nordschleiféje között (én legalábbis nem érzem). No meg a Cars rendes karriermóddal fog rendelkezni, bajnokságokkal, videókkal, körítéssel - ez bizony elég lapos és lélektelen lett az AC-ban.
    Félreértés ne essék, én csípem az AC-t is, de ezt elsősorban az általa nyújtott vezetési élménynek köszönheti. Lehet, hogy ez utóbbi egy leheletnyit rosszabb más (lesz) a Project Carsban, viszont a gazdagabb és változatosabb tartalom bőségesen kárpótolja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák