Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zkxdn

    őstag

    válasz Citroware #21591 üzenetére

    Én nem tudom te mivel játszottál PS3man meg PS4en de én sehol nem láttam The Last of Us Part 2, God of War szintű grafikát. Sehol nem láttam a Ghost of Tsushimán kívül, gyors töltési időt (most gyakorlatilag 0 lesz), és elég kevés játék támogatta a 60 fps-t, míg sorra jelentik be a PS5 esetében.
    De megnézheted az eredeti Demons Soulst PS3mon és megnézheted a a Demons Souls Remaket PS3,5 Pro Pro-n.
    Miért a gen elején várod a nagy előrelépést mikor idén megkaptuk az egyik legszebb PS4es játékot???

    [ Szerkesztve ]

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Citroware #21591 üzenetére

    Bőven volt nagy ugrás ps3 és ps4 között is - ha nem így gondolod, nézz meg egy tlou1-et psmon majd egy téou2-t ps4-en (simán is elég, nem kell pro)

    ez a tflops ez csak egy érték a sokból. Olyan mint régen volt a ghz, egy ideig lehet abban nézni a fejlődést, h hány mhzről ghzre nőtt az érték, de egy bizonyos szint után már máshol fejlődnek. Utána jött a core count, de az is csak egy ideig működik... de ha szted egy mai i9 9900k a base 3.6ghzen kevesebbet tud mint egy intel pentium 4, akkor nem szóltam :)

    nomeg mégegyszer: régen, ps1-2 időkben a konzol relatív drága volt, míg pc alkatrészek nem. Végképp nem volt olyan pc gpu, ami egymaga drágább s többet fogyaszt mint maga a konzol. Annyi történt, h ma már vannak drágább erősebb s tübbet fogyasztó opciók is pcre, míg régen nem - s akkor aki a csúcs techre ment, valóban 1-2 évig konzollal járt a legjobban. Ma már ez nem reálos mert elszállt a pc piac, egy 1500-3000 dolláros konzolnak nem lenne akkora piaca, h megérje, márpedig ott kellene valahol lennie, ha a kirrenc top pckkel fel akarja venni a versenyt s lehagyni őket 1-2 évre...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák