Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    válasz oriic #88954 üzenetére

    Ettől függetlenül nyugodtan tedd be ide is, csak a kényelem miatt neked is jobb ha szabadon tudod szerkeszteni, és ennek köszönhetően naprakész a hivatkozás. :R

  • Elims

    veterán

    válasz oriic #88954 üzenetére

    Vagy inkàbb Mi "Thx".

    Neoteric: Miért ne lehetne ide kitenni a "csatornàd"?Ez tiltott vagy vmi visszaélés lehet belőle?Szerintem nagyon hasznos lenne.

    Mki:
    Megfogalmazòdott bennem vmi. (Leírni màr gondban leszek vele,de remélem kisilabizàljàtok,hogy mi lesz az értelme. :-) )
    Van ugye a sniper elite 3.Most akciòs.Én nagyon szeretném platinàzni,de fix embert nagyon nehéz rà talàlni (külföldiek lennének többen,de én nem kelek fel éjjel 2-3òra felé,hogy tudjak velük jàtszani).
    Szòval most akciòs és szeretnék egy fix tàrsat heti egy-két alkalomra.Olyan embert keresek akit érdekelne a jàték -tényleg jò!-,de most anyagilag nem engedhetné meg magànak a megvételt.
    Kipròbàlhatnànk azt,hogy vki kívànsàglistàra teszi és én megveszem neki (àllítòlag lehet ilyet).
    Ő pedig elküldi nekem a vételàr kb.80%-àt akkor ha lesz pénze.Jò nekem két részletben is.
    Himpli-hampli neve nincs ember ne írjon ezügyben,mert elhajtom csak olyan aki szokott ide beírogatni.
    Soha,senkinek,sehol nem fogom kiírni,hogy xy volt az. Ez 100%. (A személyesen ismerős tudja,hoy tényleg ilyen vagyok...)
    Azt a rizsàt meg hagyjuk,hogy "Akinek nincs pénze ne ps4-ezzen." Ez hihetetlen gagyi szöveg és leginkàbb azok nyomjàk akik még egy 3e-s jàtékot sem tehetnének meg,de vhogy kiszorítjàk kenyér helyett.

    A jelentkezést köszönöm! (Nekem is jò lenne.)

    Szerk.:
    Merlinh: A kompresszor több kàr mint haszon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák