Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz Grave_444 #29006 üzenetére

    Elsődlegesbe M4 - ACE, néha SCAR, half vagy vertical grip, egyébként amit találok rá épp. Időnként szoktam Beryl-ezni is, de még mindig hajlamos vagyok lecserélni mert nem vagyok túl magabiztos vele. Néha szoktam shotgunt vinni elsődlegesbe, S1897 + duckbill, esetleg DBS. Alap a red dot, távolabbi túrásokra 3x - visszatekert 6x, amit épp találok.

    Másodlagos SR: M24 - Kar98, ha DMR akkor kizárólag MK12, ritkábban SLR.

    Pan mindig alap ha találok, füstgránát vetőt fel szoktam venni de nem annyira szeretem mert pl. ha magam alá vagy magam köré kell használni akkor baromi lassan terül szét a füstje. Utility: 1-2 frag, 1-2 molo, 1-2 flash, 1-2 füst random felállásban. Leginkább mindenből 1. Lőszerből 2-300 -at szoktam vinni, 5.56-ból gyakran 300 körüli mennyiséget, ha 7.62 akkor inkább 180-200, SR-hez 50-et veszek fel mindig + ami a tárban van, DMR-hez 100-120 + tár. Shoti lőszer 35-40 szokott nálam lenni pluszban ha épp azt viszek. First aid 4-5 darab, ha találok medkitet akkor 1 medkit +3-4 first aid, 5 bandage-nál többet mostanában nem nagyon viszek. Régebben mindig 15-20 volt nálam de rájöttem hogy tök felesleges annyit vinni, boost meg amit épp találok, de max 4-5 painkiller + 5-6 energynél többet nem szoktam vinni, de általában kevesebb painkiller és több energy szokott nálam lenni. Ha van adrenalin, néha abból is felveszek max egyet.

    Leginkább gránátokból szoktam mindig kifogyni end-game-re és rohadt sokszor van hogy amiatt bukok el 1-1 szitut mert nincs nálam megfelelő gránát, azokkal meg tök könnyen meg lehetne oldani az adott helyzeteket. Általában sajnálom a helyet amit foglalnak a többi cuccnak :DDD Pedig lehet néha jobb lenne több gránát - kevesebb lőszer és heal mellé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák