Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz Csabex #26930 üzenetére

    Benne volt a dev letterben, hogy jelenleg a botok egy kezdetleges szinten vannak, de később őket is fejlesztik majd. Most kb. köréd spawnolnak, és teljesen idióták. Nem peekelnek, vezetnek, vaultolnak stb., csak lövöldöznek rád, meg egymásra. Ha lehet hinni nekik, akkor később már járművet is fognak vezetni, a fentieket is csinálják majd, és throwable-t is fognak dobálni. Akkor már nehéz lesz megkülönböztetni őket a valódi játékosoktól. Persze azért remélem nem kapnak "god" beállítást!...
    Amúgy most is veszélyesek bizonyos szitukban, simán lelőnek, ha úgy alakul. Egy meccsben tegnap harcoltam egy igazi játékossal, mindketten fedezék mögül hitelgettük egymást, kb. negyed hp-ra lesebzett a másik gyerek, mikor egyszer csak jött oldalról egy Mosin lövés és haltam. Mivel utolsó 2 "ember" volt, végignéztem, és ahogy átváltottam spectate-be, egyből világos volt, hogy bot volt. Futott a srác felé tök egyenesen, az rálőtt, erre 180 fokos fordulatot vett, és megállt egy fa mögött, a gyerek meg lelőtte. Így lettem ott 3. Szóval, ez is jöhet ki rosszul, főleg, hogy nem tudod, hogy honnan jön elő a bot, mert egyszer csak "ott lesz". Volt is róla egy videó, azt hiszem chocotaco csinálta, replayben megnézte, hogy ilyen random helyre hogy dobja be őket a game. Gondolom átrakja egy bizonyos százalékukat a körön belülre az igazi játékosok közelébe, mert a járművezetés jelenlegi hiánya miatt nagy részük a körben pusztulna el, és így oldották meg. Egyelőre...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák