Új hozzászólás Aktív témák

  • vorosmarti

    senior tag

    válasz lemusz #1933 üzenetére

    "sokkalta rajzfilmesebb az egész, kontúrosabb, már-már mesébe illő, ezáltal kevésbé realisztikus, mondhatnánk gyerekesebb..."

    Mondhatnánk hogy gyerekesebb, de nem mondjuk ;] No offense, de sztem kicsit eltúloztad :)
    Én is csak videókról ismerem a King of the kill-t, de azért ez a rajzfilmestől nagyon messze van. Ráadásul a cellshaded grafika standard-jeként ismert Borderlands sorozatra sem mondjuk h gyerekes, pedig az aztán tényleg rajzfilmes hatású.

    Nekem összességében tetszik a KotK grafikája, és sztem sokban hasonlít is a PUBG-re, ami nem csoda, hiszen közös ősöktől erednek, ráadásul tudomásom szerint a PUBG megálmodója is dolgozott ezen a játékon. Biztosan sokaknak jobban tetszik a realisztikusabb megjelenés, de a fő különbség a játékmenetben és az összetettségben keresendő, hiszen nagyságrendekkel nagyobb játékosbázisa lett pár hónap alatt, mint a king-nek volt valaha. És persze az is lehet, hogy az igazi siker oka az, h a PUBG tervezésekor a fejlesztők elmondásuk szerint nagyon komolyan vették a DayZ mod és a H1Z1 játékosainak a visszajelzéseit.

Új hozzászólás Aktív témák