Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Nos, ha már szóba került itt a játék hangja, engem két dolog zavar. Lehet, hogy az is közre játszik ebbe, hogy az átlagnál jóval érzékenyebb, és nagyobb felbontású fejest, és DAC-ot használok. Ami leginkább zavar, a szinte állandóan hallható, be nem azonosítható fantom hangok. Akár épületben vagyok, akár kint a szabadban, a háttérben sűrűn hallok olyan neszezéseket, mintha valaki folyamatosan molyolna körülöttem, pedig 100 %, hogy senki sincs ott. Azután meg olyan távoli motorzúgások, amik soha nem erősödnek, vagy halkulnak, ahogy kellene, ha közeledik, vagy épp távolodik valamilyen jármű.
    A másik zavaró tényező meg főleg az olyan raktár épületekben jön elő, ahol a padló fémlemezekből van. Itt még mezítláb is piszok hangosan hallom a saját lépésem, de amikor megállok, akkor még egy-két másodpercig további egy-két lépés hallatszik, pedig tuti, hogy senki nincs ott. Lényegében nincs szinkronban a mozgásom, és az általa keltett hang.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák