Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    tolatólámpa problémám megoldódott, szerencsére csak biztosítékot kellett kicserélnem

    most egy másik kis frissítésre keresek megoldást ez pedig a váltógombnak azon része, amin a számok vannak.... sajnos (talán gyűrű miatt) megkophatott ill. sorjás lett, így ezt vagy akár az egész gombot le szeretném cserélni

    na már most itt jön a "csavar" hogy ebayen olyan rafináltságra lettem figyelmes -és hirtelen ránézve pl. bárdi, vw sanyinál is- hogy a "normális" 5+R kapcsolási rajz helyett a rüki ábrácskája bizony az 5. sebesség alá van berajzolva.... okés-okés, hogy nem a váltót nézegetem, de nem akartam hinni a szememnek, pedig találtam ebayen pár ezresért egy olyan gombot amit lepattintok az enyémről és rápattintom az újat, de ez is "rossz" feliratozású.... kérdezem én, hogy csak én vagyok vak és van normális feliratozással is váltógomb, vagy csak ilyen az elterjedt "úgysenéziazember" alapon?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák