Új hozzászólás Aktív témák

  • #89874944

    törölt tag

    válasz rob210 #81002 üzenetére

    nem keverem, bár ugyanaz a papírjaguár mindkettő :DDD haveroméknál azóta azzal szórakozok, amióta egyszer véletlen, dumálás közben nekitámaszkodtam a rönyó megányuknak és a sárvédőn keresztül fogtam meg a kereket :DD örök élmény volt :D hozzászoktam, hogy én úgy cserélek kereket az A4-en hogy nekitámaszkodok aztán izomból megrángatom a kerékkulcsot. Valahogy ezen a fostaligán nem történik semmi váratlan és nem semmisül meg a verda ;]

    Mágus: az euroncap a hülyéknek van. Aki kicsit is ért a fizikához ( mondjuk elvégzett az egyetemen néhány fizika kurzust úgy 15-20 kreditér ;] ) az tudja, hogy semmi értelme egy-egy autót falhoz vágni és ebből a két autó egymáshoz való viszonyára következtetni, mivel a mozgási energiának mindenképp el kell nyelődnie. Na most a mozgási energiája annak lesz nagyobb amelyiknek masszívabb a karosszériája, ezáltal nehezebb. Ha viszont ezt a két autót egymásnak ütköztetjük a masszívabb kasztni fog átmenni a gyengébben. Ha szarba csapsz akkor se a tenyered fröccsen szét ;] Q7 VS Fiat

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák