Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    Sziasztok ismét!

    Rég jártam erre... Sajnos azóta totálkáros lett a Superb-em (1.8T+gáz) - márciusban a havazás elején meglöktek az M7-esen, és egy kamion pótja alá csapódtam vele. A méretével és erejével megmentett - jobb nem is belegondolni hogy egy kisebb autóból mi maradt volna - de ebből autó már nem lesz soha. Így kellene valami a helyére: lévén hogy jól vizsgázott ugyanazt a platformot szeretném, de mostmár inkább kombit

    Nincsen valakinek az ismerősi körében eladó kéziváltós 110 lovas 1.9 TDI Passat, A4, A6 kombi? Esetleg ugyanezek 1.6, 1.8, 2.0 szívó benzinessel is szóbajöhetnek. Az 1.8T-t szerettem, de tartok tőle a turbó miatt kért számottevően többet az autógázból - jól behangolva úgy hogy sose kelljen benzinre visszaváltani erőtlenség miatt, ne legyen szegénykeverék stb megette a közel 10L-t, miközben benzinből hasonló hajtással bő 7L-el megelégedett...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák