Új hozzászólás Aktív témák

  • SopraNo1

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem meg remélhetőleg 50 hét és lesz egy skodám :DD Elég szép kis társaság jött itt össze az elejétől elolvastam ezt a forumot :) Sajnos én még fiatal vagyok hogy most csak ugy vegyek egy skodát de júniustol kezdek melozni hogy összesszegyem a lovét legalább a kezdő részletre. Aztán a törlesztésekbe már segít apám.
    Eléggé beleástam magam a dolgokba és arra jutottam hogy a skoda ár/minőség arányba SZERINTEM nagyon jó!
    Ami viszont nem világos számomra az hogy egy autovásárlás után mikre kell fizetni mennyit. Megköszönném ha tudnátok ebbe segíteni. Mert pl. ugye teljesítmény után is kell fizetni és ugy hallottam hogy 1.6 100LE fölött lényegesen emelkedik ez az adó.De viszont néztem hogy egy dizeles octavia 1.9 TDi DSG ugyan anyit eszik mint egy sima benzines 1.4es octavia (ha nem kevesebbet). Az tény hogy kb. 1.5 millioval több de 6-7 év alatt vizzahozza az árát én szerintem. Ami zavaró számomra hogy nem tudom mennyit kell fizetni kb. egy 1.9es 105LE-s auto után és egy 1.4-es 80LE-s autónál?
    Ha hülyeséget kérdeztem előre is bocs de még fiatal vagyok és oktalan :B :DDD :))

Új hozzászólás Aktív témák