Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz i-sti #125070 üzenetére

    + 7600gs

    Már írtam korábban is, hogy tesóm ML 320CD-be folyamatosan használta a Metabondot mert kussolt tőle a motor... anélkül ilyen érdekes kattogó hangot adott. A Merci szalonban "tikkelés" hangon van azonosítva és szerintük teljesen normális. Na ez a hang elmúlik a metabondtól.

    Nekem első adag van a motorban és az indítózás utáni lánccsörgés így elsőre nem számottevően de megritkult.. eddig mondjuk 10/5ször csörgött indításkor a lánc most 10/3-4 szer, meglátjuk a második adag után mi lesz vele.

    Munez és a többi nyelvtan náci :
    1. Egy külföldi cég nevét helytelenül leírni úgy gondolom nem tükrözi a nyelvtan tudásom
    2. Sok itthon a BMWzés reflexből W-vel írtam.
    3. Munkából írok ha napközben írok, siettem.
    4. Amúgy nem izgat ha beszóltok érte,nem igazán hoz izgalomba!(ellenben sok más) :P (bár néha uncsi már), de az interneten körbenézve köszönöm de úgy gondolom semmi baj nincs a nyelvtanommal leszámítva a gépelésből adódó elírást

    ON ON :
    Ha érdekel valaki feltöltök egy videót az A6-ról,(gyk jelezzétek ha érdekel)
    hülye haverommal felvetettem már hogy kívülről hogy mutat a verda meg milyen a hangja, még sose volt ilyen videó :D

    Bár haverom kissé ittas állapotban várta a nagy csapatást de szegény beszívta.

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák