Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz wierra #7354 üzenetére

    Hát a sztori érdekes volt. Ha nem baj elmesélem...
    Szóval ügyintéző kisasszony mondta, hogy vigyem vissza MM-be és visszaadják az árát.
    Zalai révén körülményes. Zalaegerszeg ugyan itt van... 35 km-re és ez az átkozott doboz sehova nem fért be. Futárt küldtek volna érte, de olyan összevissza dolgozunk, hogy lehetetlen lenne egyeztetni egy időpontot amikor tuti itthon vagyok.

    Ugye ilyen készülék online már nincs de szerinte van/volt még a Mamut-ban és Szegeden.
    Egyik ismerősöm épp BP-n járt egy nagyobb autóval úgyhogy azt mondta, ha leinfózom, hogy tutira van és nem falsra megy be akkor elhozza.
    Mamutot telefonon elérni képtelenség. A TV osztályt legalábbis. Vevőszolis felveszi... nálunk ez a típus már elfogyott.
    Oké... akkor Szeged...
    vevőszolis :"nálunk ilyen tv nincs már egy darab se...de várj idehívom a TV osztályos kollégát"...
    Tv-s kolléga: Persze van még 2 bontatlan. ;]
    Jó akkor újra Bp...továbbra is sikertelenül. Felhívtam pár pesti ismerőst hátha valakinek útba esik és szerencsémre találtam is egyet. Bemegy...megkérdezni "persze van még 3 bontatlan".
    Jó oké...ismerősünk el is ment és hozott egyet. Vagyis elvitte magával Kecskemétre mert ott lakik...majd onnan valahogy idejut.
    A gond, hogy ugye boltban már nem az akciós ár volt. És ha ott veszed 14 nap sincs csak 3 az elálláshoz.
    Hogy jó vétel volt e? Így? Szerintem már nem... ráadásul ezzel ha nem is 19-re de mondjuk 15-re húztam lapot, ugyanis ha ezzel gond van akkor már megy a rendes gariztatós procedúra.
    A "hibás" készüléket visszavittük zegre. Alaposan lefóliáztuk mert kilógott a kocsiból a doboz vége és mivel zuhogó eső volt (pénteken ugye) gondoltuk ne ázzon szét a doboz mert még azt is ránkverik.
    MM-es csaj ZEG-en jól lecs*eszett, hogy mi a francnak fóliáztuk be mert neki ezt most így szét kell bontania....
    Köszi.. :DDD

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák