Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz sakal83 #6529 üzenetére

    Ennek a megoldásnak azért nem örülnék maradéktalanul, mert ebben az árfekvésben jelenleg OLED-ek vannak, azok viszont nem tudják a 3D-t. Nekem viszont rengeteg 3D-s tartalmam van, többek közt gyári lemezeken is, szóval nálam még javában „él” ez a formátum, és amíg lehet, nem szeretnék róla lemondani. Jelenleg ez fontosabb nekem, mint a HDR, amit még nem tud az AX800-as, most viszont már minden komolyabb modell tudja. Egy cserével ugyan megnyerném a HDR-t, de elbuknám a 3D-t, aminek nem örülnék.
    Ugyanakkor ha elkerülhetlen lesz a csere, akkor remélem, ez még e hónapban eldől, mivel az új készülékre is jó lenne megszerezni az 5 éves garit... Az akció pedig elvileg febr. 28-ig tart.
    A legrosszabb forgatókönyv az lenne, ha még sokáig szarakodna a szerviz, aztán akkor mondanák ki, hogy nem tudják megjavítani az AX800-ast, amikor a helyette beszerezhető új tévére már nem kapom meg az 5 éves garanciát... Ezt egyébként mondtam is a szerelőnek, aki azt felelte, hogy „á, biztos megjavítjuk”.
    Én azért kételkedem ebben egy kicsit. Pláne, hogy ma már a bedugott UTP-kábelt sem akarja érzékelni a tévé...:(

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák