Új hozzászólás Aktív témák

  • Newyorker

    addikt

    Sziasztok!

    Van egy Nokia E52-es telóm és az otthoni wifi routerrel rakoncátlankodik! Egy másik fórumon kérdezgettem róla, de sajnos elég magas levegős választ kaptam, szval én halandó nem igazán értem, akkor bemásolnám mi volt a bajom és milyen választ kaptam.

    KÉRDÉSEM VOLT: ""Leszedtem ezt a youtubés nézőt a telóra. Annyi bajom van vele, hogy pl rámegyek egy viedeóra, megnyitom, majd a piros letöltés csík kb 20 mp-nél áll, megáll és hiába pausézom a videót, ennyi ott áll, majd ha odáig elér a nézése, akkor ugye buffering és áll áll áll és semmi! :((( wifis netet használok. Ez mi lehet?
    Az összes videónál ez van, h ott megáll és nem tölt tovább, vagy kell vmi pluszt állítani a telben a wifi terén? Mert olyan mintha x adatmennyiség után megszakadna a net, vagy nemtom és idegesítő""

    VÁLASZT KAPTAM: ""Anno az N81-nél az segített, ha a tel stat.IP-t kapott, és betettem DMZ-be. Próba cseresznye.""

    KÉRDÉSEM VOLT: ""Huhhh, ez nekem semmit sem mond, írd le picit részletesebben légyszi és picit halandóak számára érthetőbben, hogy ezt pontosan hol is tudom beállítani :)""

    VÁLASZT KAPTAM: ""Ezeket a Routeren kell beállítani, nem a telón.
    -Statikus (állandó) IP-t adsz a telónak, Mac alapján.
    -Ezt az IP-t beállítod a DMZ-ben.""

    Szóval ezt az uccsó választ nem igazán tudom megcsinálni.
    A wifis routerem típusa: Gigabyte GN-Br01G-RH
    Netem: Invitel ADSL

    Előre is köszönöm a segítőknek!

    ★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

Új hozzászólás Aktív témák