Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz ReSeTer #57785 üzenetére

    Lehetséges hogy a modem a bűnös, de lehet központi hiba is. Ha ez mindig így van, tehát a letöltés és a melletti böngészés közben mindig elmegy a net, akkor már hívnám is a szerelőket, hogy nézzék meg mi a hiba. Ugyanis ha állandó a gond, akkor simán mikor kiér a szerelő elindítasz egy letöltést és böngészel mellett látni fogja a jelenséget, és köteles lesz kideríteni mi a hiba forrása. Amúgy nekem is volt Invitel netem, de soha többet nem kell ugyan is max 15/1-et tudna adni koax kábelen, és az is nálam is az utóbbi időben random akár terhelés nélkül is akadozott. Az után Telekom 10/1-es volt mert az is csak annyit tudott. Az némileg stabilabb volt, de az is be be lassult. Most viszont pár hónapja Elektronetes 200/80 van ami ugyan egy időben nekem is meg meg szakadt, de valószínű központi hiba lehetett, mert egy ideje megszűnt, pedig semmit nem babráltam.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák