Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz dqdb #19373 üzenetére

    "Tegnap a Stylish-t és a Tampermonkey-t telepítettem ilyen módon, mindkettő szépen megy, be tudtam importálni a user CSS-eket és minimális módosítással a user JS-eket is alájuk."
    Nem rossz. :)
    Lassan úgy szabod át az opera.pak-ot, meg úgy pakolod bele a User CSS-eket és User JS-eket, hogy faragsz belőle egy régi Operát. :D

    (#19374) M_AND_Ms :
    beillesztés és ugrás már most is van, ez most ott készült screenshot, a címsorra jobb klikkelve:

    Paste and go

    nem meglepő, mivel a Chrome-ban is ezer éve ott van.
    Úgy emlékszem, dqdb kutakodásaiból az derült ki, hogy gyors előre és vissza is lesz majd vélhetően.
    Speed Dial, jelszavak: mivel ezek szinkronizálódnak, ez megoldott kérdés lesz, mivel ahogy volt is szó róla, lesz Opera Link.

    Én amúgy a mostani, kicsit már biztatóbb jelek alapján arra következtetek, hogy a 15-ös még nem, de a 16-os környékén lehet, hogy már egész használható lesz a böngésző, bár nyilván még mindig nem fogjuk visszakapni a most jól megszokott konfigurálhatóságot... Na meg nagyon jó kérdés, hogy a teljesen alapvető bookmarkokkal végül is mi lesz! Remélem, hogy észhez térnek ebben a kérdésben is, mivel akkora a feléjük áramló fikaáradat, hogy annak nem tudom, képesek-e ellenállni.:D

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák