Új hozzászólás Aktív témák

  • ilovedigweed

    senior tag

    válasz HalasKYO #2098 üzenetére

    Úgy emlékszem, hogy 100%-os film volt amikor betallóztam BitTorrent kliensbe!
    Leállítási idő van itt nekem a Fizikai lemez - Szerkesztés - Fizikai lemez tulajdonságoknál, de itt minden le van tiltva!

    Időközben átgondoltam és beruházok egy NAS-ra vagy összerakok egy minipc-t erre a feladatra! Nem pálya ez nekem, hogy 775kbps-el szed lefele ha 2 torrentet töltök egyszerre. Ráadásul csak az egyiket szedi ennyivel a másik 50kbps-el csöpög! 2 FULL HD filmet (2x15GB) indítottam el reggel és 17-12%-on van a letöltött film!

    Diginet 100/50-es netem van egy TP-LINK TL-WR 1043ND V2.1 routerrel és Smart Tv-n szeretném nézni a FULL HD filmeket kábelen megosztva!

    A BananaPi arra jó, hogy a FULL HD filmeket lejátsza a TV-n OMV-vel vagy akár Androidot rátéve is megbirkózik ezzel a feladattal!

    Viszont akitől vettem azt mondta,hogy archlinux-on simán vitte a 92Mbps-et, lehet felrakom azt a szoftver-t és kipróbálom azon is...

    [ Szerkesztve ]

    -LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

Új hozzászólás Aktív témák