Új hozzászólás Aktív témák

  • odium

    aktív tag

    Végigolvastam az utóbbi pár hónapot, a leírtak és a tesztek nézegetése alapján nagyon hajlok egy Philips 65oled706 beszerzése felé. Miután online kiképeztem magam, gondoltam élőben is megnézem az oledeket, még ha egy neonfénnyel megbombázott áruház nem is a legalkalmasabb erre. Szombathely felé járva az ottani MM-be mentem, ahol sajnos pont átrendezés alatt van a tv részleg, szóval a készülékek össze-vissza forgatva, a földre téve tekinthetők meg, ráadásul egy részük nem is működött. Ha már ott voltam, ténferegtem kicsit, az eladó észre is vett, nagyjából felvázolta az oledekkel kapcsolatos helyzetet, az LG B szériáját favorizálva. Újakat nem mondott, a Philipsről le akart beszélni, merhogy alacsony a fényereje és brutál lassú a rendszere. Mondom dedikált lejátszóm van, nem érdekel ha a tv nem játszik le valamit. Azt felelte, hogy a menürendszere lassú, maga a navigáció akadozik. Meg, hogy náluk sosem volt kiállítva ez a típus. Végig hallótávolságban volt egy sony-s eladó is, aki - miután megint magamra maradtam - felvilágosított, hogy az MM-es kolléga hülyeséget beszél, a Sony a legjobb mindenre. Hiszen a ps5 is sony, ki tudna náluk jobbat csinálni játékra? :) A kamu térbeli hangot demózta mennyire állat, mondom saját hangrendszerem lesz, nem érdekel mit tud a tv. A Philips menürendszerét és gyenge fényerejét ő is kiemelte. Most már nagyon szeretném élőben látni a 706-ot, lehetőleg úgy, hogy van mellette másik oled is. Esetleg tudtok a Dunántúlon olyan üzletről ahol megtehetem ezt?

Új hozzászólás Aktív témák