Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsip

    addikt

    válasz salapp #69305 üzenetére

    Bíztató vélemények:

    Hátrányok
    -'Csak' a rajta levő kapcsoló.. Vedd úgy, hogy nincs is. Schneider electric-nél ezt nagyon, de nagyon elcseszték. Bedugtam a konnektorba a túlfeszültség védőt, és bekapcsoltam. Akkorát szikrázott, hogy a fél hosszabbító vílágított egy pillanatra, meg szólt is egy nagyot. Úgyhogy ezért ne használd a kapcsolóját, 1x kapcsold be, utánna többet ne is érj hozzá, csak "vészhelyzet" esetén. Én kitiltanám amúgy. Majd ha tesznek bele normális kapcsolót, akkor majd mehet vissza a piacra. Addig nem. Sajnos nem csak nálam ilyen a kapcsoló, hanem az ÖSSZESEN. Az összesen. Elképzelni nemtudom, hogy ezt hogy nem sikerült észrevenniük kiadás előtt... Láttam rá példát, ahol bekapcsolta az ember a kapcsolóját, és addig szikrázott a kapcsoló (pár mp-ig megállás nélkül) , hogy már be se kapcsolt a túlfesz. védő, nem tudta tovább vezetni az áramot a kapcsoló, és teljesen fekete is volt a kapcsolója, szétszedésnél látni lehetett. Menjetek fel Amazonra, írjátok be a keresőbe hogy: "Apc Performance Surgearrest 8 Outlets with Phone & Coax Protection 230v Germany" 121 vélemény van rá, de 4csillag az átlag, nem véletlen, nézzétek meg az 1 csillagos véleményeket, ott sok ilyet láthattok, amit most leírtam, még videó is van róla, és több kép is... Nagyon gáz. Ha lejár a garancia, én kicserélem a kapcsolóját egy másikra, én ezt így nem fogom hagyni. Meg a benne levő elektronika se nyűgöz le, szedtem már szét egy régebbi túlfesz. elosztót, sokkal jobbnak tűnt. De nincsen vele baj, ha tudja azt, ami a leírásba szerepel. Az EMI/RFI szűrő az, hát olyan amilyen. Más hibát én nem látok még, annyi hogy kicsit gagyinak tűnik a 'reset gombja' is, 10+1fillér/db érzés. Ennyi a részemről. 4*

    -

Új hozzászólás Aktív témák